ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ
ΤΑΞΙΔΕΨΤΕ ΜΕ ΤΟ “ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ”
Δυτικές Κυκλάδες
Το Ε/Γ – Ο/Γ “Διονύσιος Σολωμός” της Zante Ferries σας ταξιδεύει στις Δυτικές Κυκλάδες από το λιμάνι του Πειραιά.
Οι προορισμοί μας είναι: Κύθνος, Σέριφος, Σίφνος, Μήλος, Κίμωλος, Φολεγάνδρος, Σίκινος, Ίος και Σαντορίνη. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα τρέχοντα και επερχόμενα δρομολόγια ανά χρονική περίοδο, καθώς και τυχόν έκτακτες τροποποιήσεις.
![](https://zanteferries.gr/wp-content/uploads/2022/03/image-MAP-DYTIKES-KYKLADES.jpg)